25 yıllık tecrübesi ile müşterilerine, epoksi ürünleri, ahşap ve kütük iç ve dış dekorasyon ürünleri üreten firmamız, hizmet vermeye devam ediyor.

Hem hazır ürünleri temin edebileceğiniz hem de aynı zamanda ihtiyaç ve isteklerinize uygun olarak ürün sipariş edebileceğiniz firmamız, uzun yıllardır sizlere hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü 09.00-18.00 saatleri arasında iletişim kurabileceğiniz güvenilir ve güler yüzlü hizmetimiz ile sektörün ileri gelenleri arasında yer almaktayız.

epoksi masa

Ne Üretiyoruz

Üretim yapmış olduğumuz ürünlerin başında epoksi masa, epoksi sehpa ve epoksi aydınlatma ve epoksi ürünleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra hem iç mekan hem de dış mekan ahşap ve kütük ürünlerde de kendisini kanıtlamış, mutlu müşteri sayısı oldukça yüksek olan, ürün yelpazesi geniş bir firma olmaktan mutluluk duymaktayız. Tv üniteleri, masa ve sehpalar, hem iç hem de dış dekorasyon aydınlatma ve ahşap ürünler, uzun yıllardır üzerinde çalışmış olduğumuz ve farklı tasarımlar meydana getirmiş olduğumuz ürünler arasında yer alıyor. www.epoxyland.com adresi üzerinden siz de bizimle iletişime geçebilir ve sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Cep telefonu ve Whatsapp hatlarımız her daim müşterilerimiz için açık olmaktadır.

Ürün Çeşitlerimiz;

Epoksi Masa, Epoksi Sehpa, Ahşap Masa, TV Üniteleri, Epoksi Aydınlatmalar, Kütük Bench, Kütük Lavabo, Kütük Lavabo, Kütük Yatak, Kütük Toplantı Masası

epoksi sehpa

Nereye Teslimat Yapıyoruz

Hem yurt içinde hem de aynı zamanda yurt dışı için hazır ya da sipariş üzerine üretilmiş ürünlerimizin gönderimini sağlıyoruz. Yurt dışında da hem bireysel müşterilerimiz hem de aynı zamanda firmalar için birçok ev ve ofis ürünü tasarladık. Şehir içerisinde doğrudan monte hizmetimiz bulunduğu gibi yurt dışına da kargo ile gönderim sunmaktayız. Bunun dışında her ülkenin gönderim şartları kendi içerisinde değişebileceğinden ötürü müşterilerimiz ile işbirliği halinde çalışıyor ve beklentilerinizi karşılamaya çalışıyoruz.

teslimat